Od wschodu z m.
Kąty II drogą na południe do granicy
Roztoczańskiego Parku Narodowego. Dalej granicą RPN do granicy lasu i
drogi do
m. Kol. Niedzieliska. Dalej drogą przez m. Stacja Kolejowa
Klemensów do m.
Niedzieliska. Dalej drogą do m. Bodaczów, z m.
Bodaczów szosą w kierunku m.
Zamościa przez m. Wielącza, Zawada, Płoskie, do skrzyżowania drogi w m.
Płoskie
do stacji TRAFO. Dalej tą szosą i drogą gruntową do m. Kąty II.
|